Kazimieras Būga – žmogus, kuris suprato kalbos senovę

Renginio plakatas

Kviečiame į diskusijų ciklo „Kalbos kelias“, skirto Jono Jablonskio 160-osioms gimimo metinėms, susitikimą

Susitikimas vyks spalio 14 dieną Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Dusetų Kazimiero Būgos filiale, Vytauto g. 56, Dusetos

„Kazimieras Būga – žmogus, kuris suprato kalbos senovę“

Susitikimo programa:

11.00 val. – pašnekesys „Kazimieras Būga – pirmasis profesionalus lietuvių kalbininkas“, akad. prof. habil. dr. Bonifacas Stundžia, Vilniaus universitetas, Baltistikos katedra.

11.45 val. – pašnekesys „Mes kiekvienas esame kalbos kūrėjas“, Audrys Antanaitis, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkas.

12.30 val. – pašnekesys „Kazimiero Būgos memorialinis muziejus“, Rytis Pivoriūnas, muziejininkas.

Renginio partneriai: Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Zarasų krašto muziejaus padalinys Kazimiero Būgos memorialinis muziejus

Organizatorius: Naujienų svetainė www.manokrastas.lt

Rėmėjai: Valstybinė lietuvių kalbos komisija